Працюємо по всій Україні
пн-пт 9-19, сб 10-17
нд - вихідний день

Ласкаво просимо в океан радіоелектроніки

НАМ ДОВЕРЯЮТ
 • АВТ БАВАРІЯ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК
 • БЕНИШ ДЖИ ПИ ЕС УКРАИНА
 • БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА
 • Комо
 • Lanet Network
 • ЮМГ ТРЕЙДИНГ
 • Венбест
ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ ELECTRONOFF ВІД ПАРТНЕРІВ
 • Співпрацюємо з компанією Electronoff нещодавно, знайшли на Вашому сайті необхідні нам матеріали.

  Консультанти працюють професійно і швидко. Нам це подобається і ми готові до подальшої співпраці. У зв'язку з нашою специфікою роботи, широкий асортимент Вашого сервісу практично повністю покриває наші невеликі потреби в матеріалах.

  Бажаємо Вашому колективу подальшого процвітання і дякуємо за співпрацю!
  Олександр Шипілов. Відділ запасних частин, продавець запасних частин АВТ “БАВАРІЯ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК”
 • C компанією "Electronoff" співпрацюємо близько півроку, оскільки регулярно використовуємо комплектуючі в процесі виконання монтажних робіт нашого відділу. Дякую за такий асортимент товару, доступні ціни. Хочеться відзначити оперативність і злагодженість в роботі, професіоналізм, вміння знаходити найоптимальніші рішення в задоволенні потреби покупця. Бажаю успішного розвитку і досягнення нових вершин в бізнесі.

  З радістю будемо продовжувати співпрацю і рекомендувати вас своїм партнерам! Дякую за таку якісну роботу і ввічливість!
  Яценко Дмитро. Інженер GPS моніторингу ТОВ "Венбест"
 • ТОВ «БЕНІШ ДЖІ ПІ ЄС УКРАЇНА» не перший рік співпрацюємо з компанією "Electronoff". Наш технічний департамент регулярно використовує електронні компоненти, різні інструменти і пристрої діагностики.
  Співробітники компанії "Electronoff дуже якісно і серйозно підходять до вирішення поставлених завдань.

  Менеджери компанії в приватному порядку готові знайти і надати запитуваний товар в найкоротші терміни і за найкращу вартість. Також дати якісну консультацію по товару, і якщо товар все ж не вдалося знайти в Україні, надати варіанти за якісними аналогам.

  З радістю будемо продовжувати співпрацю з компанією "Electronoff", і так само рекомендуємо їх своїм партнерам!
  Євген Мантюк. ТОВ "БЕНІШ ДЖІ ПІ ЄС УКРАЇНА"
 • Періодично співпрацюємо з компанією Electronoff, продукцію використовуємо для власних потреб підприємств. В основному закуповуємо інструменти для роботи бригад.

  До менеджерів нарікань немає. Завжди допоможуть з вибором, порадять. Я б сказав, звертаються так, як ніби для себе купують. Цінова політика не завжди прийнятна, але з умовою різноманітності вибору форми оплати і дотримання термінів доставки - це не критично. В основному при пошуку відповідного обладнання та інструменту - перевіряю наявність. Так що спілкуємося часто.
  Станіслав Карпенко. "Lanet Network"
 • Послугами компанії "Electronoff" скористалася вперше, з метою забезпечення виробництва необхідним інструментом. З огляду на те, що закупівля здійснювалася на підставі моніторингу ринку, то з впевненістю можу стверджувати, що цінова політика компанії досить конкурентна.

  Закупівлю оформила одноразову і, ще не отримавши товар, вже пошкодувала про те що не замовляла раніше! З огляду на, компетентність і комунікабельність привабливість персоналу компанії "Electronoff")), і в разі, якщо отримаю якісний товар в обумовлені терміни, обов'язково оформлю договір з компанією на регулярну закупівлю товарів! Дуже радує найширший асортимент товару - можливість купити все і відразу в наш час на вагу золота!

  Планую звертатися до Вас за допомогою ще безліч разів і обов'язково розповім про Вас всім потребуючим партнерам! Успіхів і процвітання Вам!
  Анастасія Лазебник. Спеціаліст із закупівель ТОВ "ЮМГ ТРЕЙДИНГ"
 • Працюємо с компанією Electronoff доволі часто. Ми використовуємо Вашу продукцію в основному для ремонту нашої техніки та обладнання.

  Ваші менеджери були вічливі і компетентні, але хотілось-би щоб допомога виходила за межі знання кодів. Обслуговування вцілому сподобалось, оформлення документів відповідає нормам. Цінова пропозиція на посередньому рівні, але це окуповується широким асортиментом.

  Під час останньої покупки дуже довго не виставляли рахунок, якщо оперативність реагування зміниться у кращу сторону - будемо неодмінно з Вами працювати і рекомендувати нашим партнерам, так-як не так багато магазинів з вашим асортиментом і готовністю працювати по безготівці.
  Кифорук Денис Юрійович. Керівник відділу постачання ПАТ "БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА"
 • Безпосередньо я займаюся закупівлями товарів для нашої виробничо-монтажної організації, і за родом діяльності спілкуюся з багатьма менеджерами з продажу різних компаній.

  Свою покупку зробив у Вас вперше. Зізнатися чесно не очікував такої оперативної відповіді, тим більше я просив виписати безготівковий рахунок на який купуючий товар, що в реаліях наших інтернет-магазинів рідко зустрічається. При оформленні відвантаження все теж пройшло оперативно. На даний момент очікую товар і сподіваюся що з товаром все буде комплектно (всі бухгалтерські д-ти, заповнений гарантійний талон).

  В цілому поки всім задоволений, візьму собі на замітку Вашу компанію. Вдалих, хороших клієнтів і продажів.
  аран Володимир. Менеджер департаменту логістики ТОВ "Енергетичний логістичний сервіс та менеджмент"
 • Товари, що були придбані у Electronoff використовуються у нас на виробництві як розхідні матеріали для господарчих потреб, зокрема в ремонтних підрозділах.

  Стосовно менеджерів по продажах, то всі перечисленні риси притаманні їм: ввічливість, уважність, компетентність. Завжди приємно спілкуватись з людьми, які хочуть і можуть допомогти, порадити. Обслуговування замовлення ніколи не викликало жодних нарікань, все ок:)

  Ми достатньо часу вже співпрацюємо, жодних проблем чи непорозумінь не виникало, тому й надалі прагнемо співпраці та радимо Вашу чудову компанію нашим друзям. Так тримати:)
  Юрій Глобенко. Головний інженер ПАТ "Дубномолоко"