Працюємо по всії Україні
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідні

Ласкаво просимо в океан радіоелектроніки

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
 • АВТ БАВАРІЯ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК
 • БЕНІШ ДЖІ ПІ ЄС УКРАЇНА
 • БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА
 • Комо
 • Lanet Network
 • ЮМГ ТРЕЙДИНГ
 • Венбест

ВІДГУКИ ПРО КОМПАНІЮ ELECTRONOFF ВІД ПАРТНЕРІВ

 • Співпрацюємо з компанією Electronoff не так давно, знайшли на вашому сайті необхідні нам матеріали.

  Консультанти працюють професійно і швидко. Нам це подобається і ми готові до подальшої співпраці. У зв'язку з нашою специфікою роботи, широкий асортимент вашого сервісу практично повністю покриває наші невеликі потреби в матеріалах.

  Бажаємо Вашому колективу подальшого процвітання та дякуємо за співпрацю!
  Олександр Шипілов. Відділ запасних частин, продавець запасних частин АВТ “БАВАРІЯ-ДНІПРОПЕТРОВСЬК”
 • C компанія "Electronoff" співпрацюємо близько півроку, оскільки регулярно використовуємо комплектуючі в процесі виконання монтажних робіт нашого відділу. Дякую за такий асортимент товару, доступні ціни. Хочеться відзначити оперативність і злагодженість в роботі, професіоналізм, вміння знаходити найоптимальніші рішення в задоволенні потреби покупця. Бажаю успішного розвитку та досягнення нових вершин у бізнесі.

  З радістю будемо продовжувати співпрацю і рекомендувати вас своїм партнерам! Спасибі за таку якісну роботу і ввічливість!
  Яценко ДМИТРО. Інженер GPS моніторингу ТОВ "Венбест"
 • ТОВ «БЕНІШ ДЖІ ПІ ЄС УКРАЇНА» не перший рік співпрацюємо з компанією “Electronoff”. Наш технічний департамент регулярно використовує електронні компоненти, різні інструменти та пристрої діагностики.
  Співробітники компанії “Electronoff дуже якісно і серйозно підходять до вирішення поставлених завдань.

  Менеджери компанії в приватному порядку готові знайти і надати запитуваний товар в найкоротші терміни і за найкращу вартість. Так само дати якісну консультацію по товару, і якщо товар все ж не вдалося знайти в Україні, надати варіанти за якісними аналогами.

  З радістю будемо продовжувати співпрацю з компанією “Electronoff”, і так само рекомендуємо їх своїм партнерам!
  Євген Мантюк. ТОВ "БЕНІШ ДЖІ ПІ ЄС УКРАЇНА"
 • Періодично співпрацюємо з компанією Electronoff, продукцію використовуємо для власних потреб підприємств. В основному закуповуємо інструменти для роботи бригад.

  До менеджерів нарікань немає. Завжди допоможуть з вибором, порадять. Я б сказав, звертаються так, як ніби для себе купують. Цінова політика не завжди прийнятна, але з умовою різноманітності вибору форми оплати і дотримання термінів доставки - це не критично. В основному при пошуку відповідного обладнання та інструменту-перевіряю наявність. Так що спілкуємося часто.
  Станіслав Карпенко. "Lanet Network"
 • Послугами компанії “Electronoff” скористалася вперше, з метою забезпечення виробництва необхідним інструментом. Враховуючи те, що закупівля здійснювалася на підставі моніторингу ринку, то з упевненістю можу стверджувати, що цінова політика компанії досить конкурентна.

  Закупівлю оформила одноразову і, ще не отримавши товар, вже пошкодувала про те що не замовляла раніше!
  Враховуючи, компетентність і комунікабельну привабливість персоналу компанії “Electronoff”)), і в разі, якщо отримаю якісний товар в обумовлені терміни, обов'язково оформлю договір з компанією на регулярну закупівлю товарів! Дуже радує найширший асортимент товару – можливість купити все і відразу в наш час на вагу золота!

  Планую звертатися до вас за допомогою ще численну кількість разів і обов'язково розповім про вас всім нужденним партнерам! Успіхів і процвітання вам!
  Анастасія Лазебник. Cпеціаліст по закупівлях ТОВ "ЮМГ ТРЕЙДИНГ"
 • Працюємо з компанією Electronoff доволі часто. Ми використовуємо Вашу продукцію в основному для ремонту нашої техніки та обладнання.

  Ваші менеджери були вічливі і компетентноі, але хотіЛось-Бі щоб допомога виходила за межі знання кодів. Обслуговування вцілому сподобалось, оформлення документів відповідає норма. Цінова пропозиція на посередньому рівні, але це окуповується широким асортиментом.

  Під час останньої покупки дуже довго не виставляли рахунок, якщо оперативність реагування зміниться у кращу сторону - будемо неодмінно з Вами працювати і рекомендувати нашим партнерам, так - як не так багато магазинів з вашим асортиментом і готовністю працювати по безготівці.
  Кифорук Денис Юрійович. Керівник віддіЛу постачання ПАТ "БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА"
 • Безпосередньо я займаюся закупівлями товарів для нашої виробничо-монтажної організації, і за родом діяльності спілкуюся з багатьма менеджерами з продажу різних компаній.

  Свою покупку здійснив у Вас вперше. Зізнається чесно не очікував такої оперативної відповіді, тим більше я просив виписати безготівковий рахунок на товар, що закуповується, що в реаліях наших інтернет-магазинів рідко зустрічається. При оформленні відвантаження все теж пройшло оперативно. На даний момент очікую товар і сподіваюся що з товаром все буде комплектно (всі бухгалтерські д-ти, заповнений гарантійний талон).

  В цілому поки всім задоволений, візьму собі на замітку Вашу компанію. Вдалих, хороших клієнтів і продажів.
  Баран Володимир. Менеджер департаменту логістики ТОВ "Енергетичний логістичний сервіс та менеджмент"
 • Товари, що були придбані у Electronoff використовуються у нас на виробництві як розхідні здоровийіалі для господарчих потреб, зокрема в ремонтних підрозділах.

  Стосовно менеджерів по продажах, то всі перечисленні рісд притаманні їм: ввічливість, уважність, компетентність. Завжди приємно спілкуватись з людьми, які хочуть і можуть допомогти, порадити. Обслуговування замовлення ніколи не викликало жодних нарікань, все ок:)

  Мі достатньо годині вже співпрацюємо, жодних проблем чи непорозумінь не виникало, тому й надалі прагнемо співпраці та радимо Вашу чудову компанію нашим друзям. Так тримати:)
  Юрій Глобенко. Головний інженер ПАТ "Дубномолоко"

Хороший інтернет-магазин радіотехніки – той, у якому зручний та простий інтерфейс, детальна інформація щодо продукції, доступні ціни та приємне обслуговування. Знайти таку годину досить складно, проте є інтернет-магазин електродеталей, в якому різноманітні сертифіковані радіотовари в Україні представлені повсюдно. У каталозі даного інтернет-магазину радіоаматора можна в широкому асортименті придбати якісні та надійні резистори, позистори, запобіжники, блоки живлення, оптроні, електромагнітні реле напруги або години, набори мікросхем, кнопки-перемикачі, радіоконструктори, діоди та діодні мости, конденсатори та багато іншого .

Чому вибирати варто в Electronoff?

Це не тільки зручний спосіб купити радіодеталі через інтернет магазин в Україні, але також хороша можливість замовити додому все необхідне для ремонтно-будівельних робіт обладнання та інструменти, елементи світлодіодного освітлення, автомобільні пристрої. Серед них, наприклад, набори ручних інструментів, автомобільне обладнання, пневматичний інструмент, електронні вимірювальні прилади, витратні матеріали для проведення паяльних робіт, джерела живлення, електроінструменти та багато іншого. Але головним чином – це інтернет-магазин радіодеталей та електронних компонентів для електронників та тих, хто тільки починає освоювати конструювання робочих схем та плат. Активно працює школа професійного розвитку, де регулярно викладаються навчальні ролики про те, як з нуля почати займатися збиранням різних елементів, які покращили характеристики того чи іншого пристрою. Тут ви знайдете для себе масу корисних теоретичних і практичних знань про паяння та складання мікроплат, дізнаєтеся про нові способи та схеми проектування, зможете отримати детальну характеристику та реалізацію шкірного товару.

Розташований головний офіс цього інтернет-магазину радіодеталей, що дає можливість покупцю оформити замовлення через сайт радіодеталей онлайн, а забрати його у фірмовому магазині в столиці самовивозом. Але не лише Київ. Також можна на сайті electronoff.ua будь-яку радіодеталь купити онлайн на території України, оформивши адресну доставку в межах усієї країни. Такі радіомагазини заощаджують не лише годину, а й гроші. Види продукції та їх особливості, у каталозі якого є сотні моделей сертифікованих товарів від провідних світових виробників з гарантією якості. Тут досвідчені консультанти та онлайн-менеджери завжди прийдуть на допомогу. Цей онлайн-магазин радіодеталей в Україні пропонує мультиметри, осцилографи, пірометри, інфрачервоні градусники, тепловізори, лампи-лупи, електронні ваги, паяльні станції, термореле, лабораторні блоки живлення, троянди'єми та елементи комутації, струмові кліщі, світлодіодні стрічки, прожектори багато інших корисні в побуті кожного чоловіка пристосування за доступними цінами. гостро. Адже інтернет-магазин радіокомпонентів в Україні Electronoff позбавить необхідності їхати на спеціалізований ринок і прочісувати прилавки в пошуку необхідного елемента з потрібною ємністю, силою струму, напругою тощо. Завдання дещо спростилося. Тепер замовити радіотовар через інтернет-магазини набагато простіше.

Переваги та відмінності

Тут дає прекрасну можливість такі надійні захисні радіоелементи купити Україна як запобіжники легко. Все, щоб убезпечити ваше обладнання та дорогу техніку від виходу з ладу внаслідок стрибків напруги або короткого замикання. Так запобіжники відіграють свою головну роль. Варто також купити радіозапчастини в Україні для покращення акустики у навушниках, мікрофоні, колонках, сабвуферах. Адже якісний звук говорить багато про що.

Це перший радіомагазин в Україні, магазин електро деталей, який зібрав таку величезну кількість електронних компонентів у своєму каталозі. Він налічує кілька тисяч різних найменувань і це без урахування різниці у напрузі, струмі чи опорі. При чому кожен радіотовар інтернет-магазину представлений з детальним описом та характеристиками, що значно спрощує процес пошуку необхідної позиції за необхідними критеріями. Не потрібно тепер замовляти в Китаї якийсь елемент і тижнями чекати на його доставку, не будучи навіть до кінця впевненим, чи підійде він у схему чи на друковану плату. Адже магазин радіоелектроніки в Києві Electronoff доставить саме те, що потрібно за кілька днів до будь-якої точки країни. Крім того, тут продаж радіодеталей в Україні здійснюється з гарантованою якістю та можливістю повернення товару протягом двох тижнів з моменту покупки.

Особлива платформа

Надійне та привітне якісне обслуговування, сервіс на високому професійному рівні, швидка доставка, доступна вартість, гарантований термін обслуговування продукції, можливість повернення, найширший асортимент не залишать вас байдужими!