Працюємо по всії Україні
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідні

Умови доставки та оплати в Мелітополь

Інтернет магазин "Electronoff" здійснює доставку по всіх містах України: Маріуполь, Київ, Миколаїв, Херсон, Полтава, Чернігів, Житомир, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Бердянськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Вінниця, Черкаси, Суми, Хмельницький, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Нікополь, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Павлоград, Лисичанськ, Краматорськ, Костянтинівка, Кам'янське, Бровари, Олександрія, Дніпро, Україну

Упаковка та транспортування

Незалежно від того, купується габаритне обладнання або дрібні електронні деталі, важливо, щоб торговельна продукція була доставлена ​​до покупця в тому ж вигляді, яким її передав продавець. Для радіодеталей використовуються спеціальні пакетики високої щільності, які не дозволяють втратити та пошкодити деталь під час перевезення. Електроінструмент та інше обладнання упаковується у протиударну плівку. Протягом усього робочого тижня щодня з 17:00 до 19:00 на складі продавця готується замовлений товар до відправки його покупцю.

Оформляючи покупку, клієнт уточнює, чи зручно йому отримати свою покупку, чи він вважає за краще скористатися послугами транспортної компанії. На сьогоднішній день Нова пошта з її 20 річним досвідом перевезень пропонує гарні умови доставки та зручні варіанти оплати для покупців з міста Мелітополь.

Нова пошта пропонує три типи постачання: