Працюємо по всії Україні
Пн-Пт 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідні

Умови доставки та оплати в Павлоград

Інтернет магазин "Electronoff" здійснює доставку по всіх містах України: Маріуполь, Київ, Миколаїв, Херсон, Полтава, Чернігів, Житомир, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Бердянськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Вінниця, Черкаси, Суми, Хмельницький, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Слов'янськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Краматорськ, Костянтинівка, Кам'янське, Бровари, Олександрія, Дніпро, Україну

Способи доставки та оплати

Будь-який товар, який знаходиться на нашому складі, можна відправити вам. Транспортна компанія, що виконує вантажоперевезення, несе повну відповідальність за передачу від продавця до покупця неушкодженого обладнання чи іншого придбаного товару. Рекомендується співпрацювати із перевіреними компаніями. Нова пошта понад 20 років займається цією діяльністю, а умови доставки та способи її оплати зручні для всіх покупців з міста Павлоград.

У процесі оформлення заявки на придбання вимірювальної техніки та інших видів обладнання вам пропонується заповнити анкету покупця. У ній потрібно вказати, який спосіб отримання буде зручнішим. Виберіть поштове відділення або вкажіть адресу, на яку потрібно надіслати посилку.

При купівлі дорогого обладнання можна використовувати післяплату. Практичність цього виду співробітництва доведена роками, а тариф його складає +2% від вартості замовлення та ще +20 гривень. При придбанні радіодеталей та аксесуарів на суму до 300 гривень післяплата не використовується, а виконується оплата вартості товару, в яку не входять транспортні витрати.

Адресна доставка заощадить ваш час, а отримання посилки в поштовому відділенні буде дешевшим за кур'єрську послугу на 20-25 гривень. Оплату транспортних послуг можна здійснити готівкою або банківським переказом.